aProces adaptacji do nowego środowiska jakim jest rzedszkole, stanowi ważny i przełomowy moment w życiu małego dziecka, ponieważ wiąże się on ze zmianą dotychczasowego życia - miejsca, planu całego dnia i osób towarzyszących dziecku w ciągu dnia. Dlatego też 30 sierpnia odbyło się kolejne spotkanie adaptacyjne, na którym dzieci mogły zobaczyć i poznać swoich przyszłych nauczycieli, bawiły się z nauczycielami w zabawy ruchowe oraz poznały swój znaczek. Dzieci zobaczyły również jak bedzie wyglądalo leżakowanie. Następnie dzieci wraz z rodzicami udały się na swoje sale, tam mogły odnależć swoje szufladki oraz pobawić sie zabawkami. Wszystko to po to, aby ułatwić dzieciom start w nowym etapie ich życia:)