Wydarzenia

W dniu 28 czerwca 2024roku straszaki z grup Żabki i Słoneczka udały się pociągiem na wycieczkę do Rzeszowa. Następnie z dworca wyruszyły do Jungle Parku, gdzie spędziły czas podczas fantastycznej zabawy. Był "Małpi gaj", były wspinaczki, były baseny z kulkami i trampoliny. Rodości dzieci nie było końca. Następnie na terenie parku zabaw, w restauracji dzieci zjadły pizze i wypiły lemoniadę, a po nabraniu sił wyruszyły w drogę powrotną. Zdaniem dzieci "była to najlepsza wycieczka ever!"

W grupie Żabek nie ma nudy! W dniach 25, 26 i 27 czerwca 2024r. starszaki udały się spacerkiem na pobliski basen, aby się popluskać w wodzie i miło spędzić czas. Najwięcej radości sprawiało oczywiście dzieciom chlapanie i strzelanie wodą na swoich nauczycieli. Wodnym szaleństwom nie było końca!

18 czerwca 2024r. to wyjątkowy dzień dla grupy Żabek. Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, które w tym roku odchodzą do szkoły.5 lat temu przekraczały progi naszego przedszkola, a teraz szykują się do rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Dzieci wspaniale przygotowały i wystąpiły w programie artystycznym pt "Aleją gwiazd - uroczysta gala rozdania Oskarów". Były wierszyki, piosenki oraz tańce - Walc oraz "Bajka". Występ dopełnił także film podsumowujący wszystkie 5 lat Żabek w naszym przedszkolu. Emocji nie brakowało…Pani Dyrektor, nauczyciele i rodzice byli ogromnie wzruszeni, a jednocześnie dumni z naszych absolwentów. Na zakończenie Starszaki otrzymały pamiątkowy dyplom, książkę i inne upominki oraz oczywiście wyjątkową statuetkę "Oskara". Pani Dyrektor podziękowała dzieciom i życzyła wielu sukcesów w szkole, rodzicom natomiast dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Nie mogo zabraknąć oczywiście pięknego i pysznego tortu, aby osłodzić te wszystkie smutki ;)

"To były piękne dni... biegnijcie dalej Aleją Gwiazd!"

Dnia 17 czerwca 2024 roku odbyła się wyjątkowa uroczystość pożegnania starszaków z grupy Słoneczka. Dzieci wystąpiły w przedstawieniu zatytuowanym "Coś się kończy, coś się zaczyna", w trakcie którego recytowały, tańczyły oraz śpiewały piękne piosenki. Było to emocjonujące przedstawienie, w trakcie którego dzieci zatańczyły poloneza. Na koniec każdy starszak otrzymał dyplom ukończenia przedszkola oraz pmiątkowe upominki. Pani Dyrektor Sylwia Wójcik podziękowała również wszystkim Rodzicom za współpracę przez okres minionych lat. Dodatkową niespodzianką, kóra ucieszyła dzieci - był pyszny tort.

3 czerwca 2024r. wszystkie Krasnale, i małe i duże udały się na darmową wycieczkę do Kompleksu Turystycznego Brzezóvka, którą zasponsorował organ prowadzący nasze przedszkole. Wycieczka została zorganizowana z okazji Dnia Dziecka. Była moc atrakcji, a na twarzach dzieci "malowała się" radość.