All for Joomla All for Webmasters

2024 06 18 zakonczenie zabek18 czerwca 2024r. to wyjątkowy dzień dla grupy Żabek. Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, które w tym roku odchodzą do szkoły.5 lat temu przekraczały progi naszego przedszkola, a teraz szykują się do rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Dzieci wspaniale przygotowały i wystąpiły w programie artystycznym pt "Aleją gwiazd - uroczysta gala rozdania Oskarów". Były wierszyki, piosenki oraz tańce - Walc oraz "Bajka". Występ dopełnił także film podsumowujący wszystkie 5 lat Żabek w naszym przedszkolu. Emocji nie brakowało…Pani Dyrektor, nauczyciele i rodzice byli ogromnie wzruszeni, a jednocześnie dumni z naszych absolwentów. Na zakończenie Starszaki otrzymały pamiątkowy dyplom, książkę i inne upominki oraz oczywiście wyjątkową statuetkę "Oskara". Pani Dyrektor podziękowała dzieciom i życzyła wielu sukcesów w szkole, rodzicom natomiast dziękowała za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Nie mogo zabraknąć oczywiście pięknego i pysznego tortu, aby osłodzić te wszystkie smutki ;)

"To były piękne dni... biegnijcie dalej Aleją Gwiazd!"