2024 05 26 dzien mamy i tatyW maju 2024r. w ciągu 9 dni, w każdej z grup odbyła się niezwykle ważna uroczystość ❤️ Dzień Mamy i Taty❤️ .To wyjątkowe święto w szczególny sposób przeżywały zarówno dzieci jak i Rodzice, którzy mogli podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym występie. Przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki, wyrażając w ten sposób swoje przywiązanie, miłość oraz wdzięczność za trud wychowania. W trakcie uroczystości na twarzach Mam i Tatusiów gościł uśmiech, ale i łzy wzruszenia. Przedszkolaki podarowały Rodzicom przygotowane dla nich upominki i zaprosiły wszystkich gości na słodki poczęstunek.Dziękujemy rodzicom za przybycie, ciepłą rodzinną atmosferę i wspólnie spędzony czas.