All for Joomla All for Webmasters

2023 mikolajkiW miniony, środowy poranek wszystkie dzieci nie myślały o niczym innym, jak tylko o wizycie Mikołaja. Nie mogły sie doczekać spotkania z nim.  Dlatego nauczyciele przygotowali niespodziankę – występ teatralny  pt. „Strajk u Mikołaja” . Przedstawienie wywołało wiele radości, zwłaszcza, że do pomocy elfom przybyła drużyna Psiego Patrolu. Starszaki miały także okazje poznać tradycję i historię Świętego Mikołaja. 

 Święty Mikołaj  nie zawiódł  dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Nie zabrakło oczywiście pytania o to, czy wszyscy w minionym roku byli grzeczni. Wszystkie grupy przywitały Mikołaja piosenką lub tańcem. Chyba był bardzo zadowolony z efektów, bo uśmiech nie schodził mu z twarzy. Mikołaj wręczył każdemu Krasnalowi paczkę. Dzieci długo wspominały to wyjątkowe spotkanie, dzieliły się wrażeniami, zerkały przez okno z nadzieją, że jeszcze raz zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie.

Link do filmu z teatrzyku "Strajk u Mikołaja":