All for Joomla All for Webmasters

img20231110103230Dziś w naszym Przedszkolu świętowaliśmy Narodowe Święto Niepodległości. To wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka.                 
Uroczystość upamiętniającą 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę tego roku zorganizowała grupa Słoneczek oraz gościnnie grupa Żabek. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup oraz pracownicy przedszkola zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali przygotowany program artystyczny. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości ma na celu rozwijanie poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Jednocześnie jest pouczającą lekcją historii i patriotyzmu. Na koniec odbyło się także rozstrzygnięcie konkursu na "Dekorację jesienną" - w naszym konkursie wszyscy wygrywają, dlatego też każdy biorący udział w konkursie, otrzymał od Pani Dyrektor nagrodę (fotorelacja w galerii).