All for Joomla All for Webmasters

2022 11 1011 listopada 1918 roku Polska znowu znalazła się na mapie świata. 11 listopada Polacy mogli wywiesić polską flagę, dumnego orła, śpiewać z dumą "Mazurek Dąbrowskiego". Dlatego dzisiaj i każdego 11 listopada oddajemy cześć wszystkim, którzy walczyli o to, aby Polska była wolnym krajem. Możemy spokojnie uczyć się, bawić, pracować, mówić po polsku. Możemy budować wspólny dom - Polskę, w którym znajdzie się miejsce dla każdego, bez względu na kolor skóry, wyznania, przekonania.

Dzisiaj grupa Żabek zaprosiła swoich młodszych oraz starszych kolegów i koleżanki, a także pracowników przedszkola do zobaczenia tańców, wysłuchania pięknych patriotycznych pieśni i wierszy. Występ był cudowny, dzieci wystąpiły z ogromnym przejęciem i zaangażowaniem. Uroczystość zakończyła się odśpiewaniem Hymnu Polski przez wszystkich obecnych. Wybrzmiał głośno i dostojnie w wykonaniu dzieci.

Tego samego dnia Żabki zaprezentowały się uroczyście w obecności swoich rodziców i otrzymały zasłużony Dyplom Prawdziwego Patrioty