All for Joomla All for Webmasters

Pzedszkole Niepubliczne „KRASNAL” w Nowej Dębie

poszukuje osoby kreatywnej, z pasją, lubiącą pracę z dziećmi na stanowisko

nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, specjalność edukacja przedszkolna i/lub wczesnoszkolna

Więcej informacji pod nr tel. 695-990-440

Drodzy Rodzice

Informujemy, że od 1 września 2016r. zostaje wprowadzona stała opłata za czesne za przedszkole w następujących kwotach:

- 220 zł - opłata podstawowa

- 140 zł - opłata za drugie dziecko uczęszczające do placówki

- 140 zł - opłata dla pracowników Spółki BEGG

W opłacie czesnego tak jak dotychczas zawarta będzie całodniowa opieka, zajęcia dodatkowe oraz przybory higieniczne i plastyczne. Wyżywienie zaś finansowane będzie z dotacji otrzymywanej z Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba. W związku z czym z opłaty czesnego nie będzie odliczana dzienna stawka żywieniowa.

Informujemy także, że od tego dnia nie będzie już ulgi dla rodzin wielodzietnych (Karta Dużej Rodziny).