All for Joomla All for Webmasters

Wydarzenia

25 sierpnia 2023r. odbylo się w naszym przedszkolu spotkanie adaptacyjne. Nauczycielki przywitały dzieci zapraszając je do wspólnej zabawy. Następnie dzieci poznaly swój znaczek oraz mogły pobawić się w swoich przyszłych salach przedszkolnych. Dzieci uczestniczyły także w dogoterapi i poznały wspaniałego psa "Oreo". Następnie pokonywały tor preszkód i naśladowaly różne dźwięki na sensologopedii. Najwięcej radosci przyniosla dzieciom zabawa i eksperymentowanie na sensoplastyce. Podczas fantastycznej zabawy wszystkie te produkty wymieszane ze sobą, doskonale stymulowały wszystkie dziecięce zmysły. Można bylo sie pobrudzić i na robić kolorowego balaganu, a to tez jest bardzo dobra forma relaksu !!! 

28 czerwca 2023r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie sześciolatków. Z tej okazji starszaki przygotowały wiersze, śpiewy i tańce. Pożegnały swoje Panie i przedszkole uroczyście. Występ był piękny, pojawily się również łzy wzruszenia. Na koniec Pani Dyrektor wręczyła dzieciom drobne upominki. Na Zajączki czekała słodka także słodka niespodzianka - pyszny tort. Naszym absolwentom życzymy w przyszlości samych sukcesów !!!

26 maja 2023 roku dzieci z naszego przedszkola "Krasnal" wystąpily dla swoich rodziców na scenie plenerowej Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie. Był to występ z okazji Dnia Rodziny, w którym nasze małe i duże "Krasnale" za pomocą śpiewów i tańców zabrały widzów w niesamowitą i ciekawą podróż.

Dnia 21 marca 2023r. wszystkie "Krasnale" z naszego Przedszkola zebrały się w ali, aby jak co roku, śpiewem, tańcem i dobrym humorem przywitać Wiosnę. Najpierw Panie nauczycielki wcielily się w role aktorów i przedstawiły jak zwierzęta oraz owady próbowały zbudzić niedźwiedzia z zimowego snu, jednak nikomu się to nie udało. "Kto zbudził śpiocha?", oczywiście wyjątkowy gość - jakim była sama Pani Wiosna. Po zbudzeniu niedźwiedzia, Pani Wiosna zaprosiła wszystkich do wspólnej wesolej zabawy :) Dzieci stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mamy nadzieję że zagości u nas na dobre !

W 2023 roku obchody Światowego Dnia Żaby przypadły na 20 marca. Żaby kojarzymy głównie z ich kumkania i wysokich skoków, ale to oczywiście nie wszystko. "Żabki" z naszego przedszkola tego właśnie dnia nie dość, że świetnie się bawiły tanecznie, muzycznie i ruchowo, to również poznały wiele ciekawych infoirmacji i faktów na temat tychże płazów :)