All for Joomla All for Webmasters

Wydarzenia

Co roku o tej porze w przedszkolu trwają wielkie przygotowania do jednej z najważniejszych uroczystości "Dnia mamy i taty". W tym roku dzień ten wygląda nieco inaczej niż zwykle. Ale my pamiętamy i dla Państwa niespodziankę dziś mamy !

Z okazji Święta Waszego życzymy wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a dzieci bardzo Was kochają. Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie!

Nasze Przedszkole wzięło udział w projektcie „Misiowy wolontariat”, w ramach ktorego zorganizowało zbiórkę karmy dla Piesków. Nasze „Krasnale” mają wielkie serduszka, bardzo kochają zwierzęta i dlatego przyniosły wiele darów - karmę i koce. 30 marca 2020 roku wszystkie dary zostały przekazane przedstawicielowi Przytuliska w Nowej Dębie. Bardzo dziękujemy za Wasze wsparcie!

25 lutego 2020r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie autorskie z pisarzem panem Wojciechem Ulmanem. Jest to autor książek dla dzieci i młodzieży, miłośnik i fotograf przyrody oraz malarz. Podczas spotkania pisarz przedstawił naszym Krasnalom, bohaterów swoich książeczek, np. historie związane ze zwierzętami. Zaprezentował także piękne fotografie przyrody. Na koniec każde z dzieci otrzymało pamiątkową książeczkę ze specjalną dedykacją od autora.

18 lutego 2020r. dzieci z grup: Skrzaty, Biedronki, Pszczółki, Jeżyki i Motylki udały się spacerkiem do Kina w Nowej Dębie na bajkę pt. „Śnieżka i fantastyczna siódemka”. Była to nieco inna wersja znanej wszystkim dzieciom bajki o królewnie Śnieżce, która poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków – ale każdy z tych miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Każdy z nich zaczął zabiegać o względy dziewczyny i obowiązkowego całusa. Jednak czyhało na nich przy tym ogromne niebezpieczeństwo. Wkrótce wszyscy przekonali się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!