All for Joomla All for Webmasters

Wydarzenia

dsc 0285      Dnia 31 sierpnia 2019r. odbyło się drugie spotkanie adaptacyjne, był to czas wspólnych zabaw i budowania poczucia bezpieczeństwa w nowym miejscu. Wszystkie dzieci chętnie tańczyły i bawiły się ze swoimi rodzicami. Dzieci odwiedziły swoje sale oraz szatnie i poznały swój przedszkolny znaczek. Maluszki mogły nawiązać pierwsze serdeczne kontakty z nauczycielami i rówieśnikami

 dsc 0006    Moment przekroczenia przez dziecko progu przedszkola jest niewątpliwie ważnym wydarzeniem w życiu całej rodziny, dlatego też warto się do tego odpowiednio przygotować. W celu ułatwienia zarówno dzieciom jak i ich rodzicom tych nie łatwych pierwszych dni w przedszkolu, nauczyciele przygotowali dwa spotkania adaptacyjne. Podczas pierwszego spotkania, które  odbyło się 30 sierpnia 2019r., nauczycie wystąpili w zabawnym przedstawieniu pt. „Rzepka”, które wywołało wiele uśmiechu na twarzach wszystkich. Następnie dzieci zapoznały się z nową salą, gdzie chętnie się bawiły, a ich rodzice wysłuchali najistotniejszych informacji dotyczących przebiegu okresu adaptacji dzieci do przedszkola.

img 20190719 092716       Dnia 19 lipca2019r. grupy Żabek, Jeżyków, Pszczółek i Motylków wybrały się spacerkiem do Kina na film pt. „Król Lew”. Znana i lubiana historia opowiedziana na nowo, bo mało kto nie zna historii o małym lwiątku, które musi opuścić lwią krainę, żeby potem wrócić i stawić czoła swojemu stryjowi. Dzieci były zachwycone, wspaniałe efekty przeniosly nas wprost na afrykańską sawanne i wzbudziły wiele emocji. Dzieci przeżywały fabułe filmu jeszcze w trakcie powrotu do przedszkola, z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci :)

dsc 0197        18 czerwca 2019roku,  to był bardzo wyjątkowy dzień dla wszystkich starszaków. Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z grup Jeżyków i Żabek, które w tym roku we wrześniu odchodzą do szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez panie nauczycielki ze starszych grup. Były wierszyki, piosenki i tańce - emocji nie brakowało!  Pani Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli dumni i bardzo wzruszeni z przyszłych absolwentów Przedszkola KRASNAL. Na zakończenie Starszaki otrzymały pamiątkowy dyplomy oraz drobne upominki. Rodzice pełni wdzięczności, obdarowali Panie kwiatami i pięknymi słowami uznania.
Z wielkim żalem żegnamy Starszaki i życzymy powodzenia i samych sukcesów  w szkole.