All for Joomla All for Webmasters

2019 flypark.1     16 października 2019r nasze starszaki udały się na wycieczkę autokarową do Rzeszowa. „Krasnale” najpierw oglądnęli niesamowite przedstawienie pt. „Zaginiony świat” w Teatrze „Maska”.  Największymi znawcami dinozaurów są oczywiście dzieci, znają wiele ciekawostek i potrafią wypowiedzieć ich trudne nazwy. W spektaklu dzieci mogły obejrzeć przygody przebojowej dziewczyny, która pragnęła wybrać się na wielką wyprawę i może nawet dokonać gigantycznego odkrycia.  Po ekscytującym  występie, dzieci udały się do  „Flyparku” czyli Parku Trampolin gdzie mogły poszaleć na licznych trampolinach i innych atrakcjach. Po wspaniałej zabawie wszyscy zjedli pyszny obiad w restauracji i wrócili zadowoleni do przedszkola. Był to z pewnością dzień pełen emocji, dobrej zabawy i na długo pozostanie w pamięci dzieci :)