All for Joomla All for Webmasters

dsc 0326  3 czerwca 2019r. na placu przedszkolnym odbył się Sportowy Dzień Dziecka.  Głównym celem tego spotkania było integrowanie wszystkich 8 grup przedszkolnych,  kształtowanie zachowań prozdrowotnych, propagowanie bezpiecznych zabaw na powietrzu,  zachęcanie dzieci do aktywności ruchowej,  ćwiczenie sprawności działania i komunikowania się w grupie oraz wzbogacanie przeżyć poprzez szlachetne współzawodnictwo oraz oczywiście dobra zabawa. Na początku dzieci uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych, a następnie wszyscy wzięli udział w  przygotowanych konkurencjach sportowych. Trzeba to przyznać, że każde dziecko z przejęciem i zaangażowaniem brało udział w przygotowanych konkurencjach, jak na przykład - pokonywanie torów przeszkód, czy rzucie do celu. Każde ćwiczenie budziło w dzieciach ogromna radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania.  Wszystkie konkurencje były niesamowitym przeżyciem  malującym się na wszystkich buziaczkach, a w nagrodę za wspaniałą zabawę były: pyszne owoce i soki, malowane twarze i kolorowe warkoczyki, wata cukrowa i bańki mydlane.    

Dzień pełen emocji zakończył się uśmiechem każdego dziecka :)