All for Joomla All for Webmasters

dsc 02835 marca 2019r. w naszym przedszkolu gościł teatrzyk z przedstawieniem pt. „Sportowe życie jeżyka”. Spektakl miał na celu propagowanie sportu i aktywnego spędzania  czasu wolnego. Dzieci poznały historię jeża Henia, który za bardzo nie przepadał za sportem, za to uwielbiał leniuchować. Kłócił się ze swoim kolegą jeżozwierzem Oli o to, które zwierzęta są bardziej sprawne: polskie czy afrykańskie. Aby to rozstrzygnąć postanowili zorganizować zawody sportowe. W biegu przełajowym wystąpili: przedstawicielka zagajnika Krowa Mania Malinowa i zawodniczka z ZOO Zebra Olissa. Inscenizacja była przezabawna, wesoła, bohaterzy zachęcili także naszych „Krasnali” do udziału w ćwiczeniach i tańcu. Przedstawienie bardzo wszystkim  się podobało. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły, czemu wyraz dały na zakończenie bijąc gromkie brawa :)