dsc 0684W słoneczny poniedziałek 4 czerwca 2018r., z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkole zmieniło się w kilka „Wiosek Indiańskich”. W tym dniu dzieci przybyły do przedszkola niczego się nie spodziewając. Najpierw niespodzianką był występ teatralny rodziców. Następnie panie z wszystkich sal przeczytały dzieciom list od indiańskiego wodza i zaprosiły wszystkie dzieci do wspólnych zabaw, ubierając dzieciom piękne kolorowe pióropusze.  Jak przystało na czerwonoskórych było strzelanie z łuku, odczytywanie indiańskich znaków dymnych, indiańskie okrzyki,  polowanie na „zająca” oraz indiańska muzyka i  indiański taniec, który wywołał niespodziewany „deszcz”. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał nowe indiańskie imię, które na pamiątkę tego wydarzenia zapisano w dyplomach, które otrzymali.  Wszystkie dzieci bawiły się znakomicie. Było wiele śmiechu i radości. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych małych „Indian”.