dsc 0198W dniu 12 lutego 2018r. odbył się w naszym przedszkolu bal karnawałowy, w którym uczestniczyły wszystkie grupy. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, rycerzy, piratów, czarodziejów i czarownice, policjantów, lekarzy, kowbojów i kowbojki, Mini, Spider-Mana, Batmana, Elsę i Annę oraz inne postacie, które  nie sposób zliczyć i wymienić. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu wodzireja, dzieci tańczyły i śpiewały przy znanych im piosenkach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku chętne dzieci mogły zaprezentować się w występie indywidualnym -  śpiewania znanych im piosenek. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm muzyki. Bal ten był z pewnością atrakcją, która dostarczyła  naszym „Krasnalom” wielu przeżyć i radości. Na koniec balu zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów, a kolejny bal karnawałowy już za rok :)