dsc01302Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować  więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też co roku w naszym przedszkolu nauczycielki pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do rodziców organizując Dzień Mamy i Taty. Z tej właśnie okazji w dniach od 26 maja do 02 czerwca 2017roku  wystąpiły uroczyście przed swoimi rodzicami. Nasi mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Rodzice ze wzruszeniem oglądali przygotowane inscenizacje oraz brali udział we wspólnych tańcach i zabawach. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone burzą braw. Po części artystycznej były życzenia i całusy, dzieci wręczyły rodzicom przygotowane prezenty, a potem nastąpił słodki poczęstunek. Atmosfera tych uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.