20161129 094918Święta już tuż, tuż! Z tej okazji starszakom z sali fioletowej udzieliła sie magia świąt i 29 listopada 2016r. udali się na wycieczkę do pierwszego i zarazem jedynego na świecie Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Dzieci uważnie słuchały przewodnika, który oprowadzał je po muzeum i pokazywał zgromadzone eksponaty ręcznie malowanych bombek choinkowych oraz pięknie udekorowanne w różnych stylach choinki. Na zakończenie wycieczki nadszedł czas na malowanie. To zadanie dla przedszkolaków, którzy w fabryce mogli samodzielnie pomalować świąteczne bombki według swojego własnego pomysłu.  Po pięknym udekorowaniu bombek nasze „Krasnale” wróciły do przedszkola z uśmiechem na twarzy i wspaniałą pamiątką, własnoręcznie wykonaną :)