2015-11-23 -pluszowy miDnia 23 listopada odbyła się impreza szczególnie bliska serom dzieci związana z obchodami Światowego Dnia Pluszowego Misia. Do naszego przedszkola przybyły ze swoimi małymi właścicielami - duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie pluszowe misie oraz inne przytulanki, żeby bawić się, świętować i uczyć swoje urodziny. Nauczycielki z wszystkich grup przygotowały wiele aktywności koncentrujących się wokół ich ukochanych przytulanek. Gimnastyka z pluszakami, zabawy taneczne, konkursy i zagadki oraz aktywność plastyczna o misiowej tematyce oraz czytanie bajek, czyli Misie w literaturze. Impreza spodobała się dzieciom, a dobra zabawa miała też wartość edukacyjną. Tego dnia odwiedził nas też ktoś wyjątkowy "Kubuś Puchatek" od którego dzieci dowiedziały się, jak powstał pierwszy pluszowy miś, doskonale sobie radziły odgadując zagadki i relaksowały się tańcząc oraz słuchając bajek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego spotkania.