2021 adaptacjaRozpoczęcie edukacji przedszkolnej jest momentem przełomowym w życiu całej rodziny. Dlatego nasze przedszkole zorganizowało spotkanie adaptacyjne, przygotowujące na ten moment. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia pt. „Rzepka” w wykonaniu nauczycieli. Następnie nasze przyszłe „Krasnale” wspólnie z rodzicami wzięli udział w zabawach ruchowych. Po wesołych zabawach dzieci mogły poznać nowe otoczenie - swoją salę, zabawki, znaczek, szatnię i przede wszystkim poznać swoje panie. Z kolei rodzice mogli wysłuchać najistotniejszych informacji związanych z procesem adaptacji dziecka do przedszkola. Dzięki takim zajęciom dzieci są lepiej przygotowane na swoje pierwsze dni w przedszkolu. Czekamy na Was już 1 września :)