All for Joomla All for Webmasters

2021 koniec roku„Załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie”.

W dniu 29.06.2021r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość wyjątkowa – zakończenie roku i pożegnanie starszaków z grupy Pszczółek. Starszaki zaprezentowały piękny program artystyczny: zatańczyły poloneza, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i pięknie tańczyły.  Nasze najstarsze „Krasnale” podziękowały także pięknie wszystkim swoim Paniom i Panu, nie pomijając żadnego z nauczycieli, a także  Panu Prezosowi, Pani Dyrektor i wszystkim Paniom z Pomocy Technicznej, wręczając im kwiaty. Następnie średniaki pożegnały swoich kolegów występem w języku angielskim. Wszystkie „Krasnale” włożyły w przygotowanie programów artystycznych wiele pracy, a obecni goście docenili to ogromnymi brawami. Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała dzieciom i życzyła sukcesów na dalszym szczeblu edukacji. Starszaki otrzymały upominki, książki i pamiątkowe dyplomy ukończenia przedszkola. W tym dniu nie zabrakło życzeń, podziękowań, a nawet łez wzruszenia. Życzymy wszystkim dzieciom wielu sukcesów i spełnienia marzeń oraz bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas i o swoim przedszkolu.