2021 02 12 bal karnnawalowyW dniu 12.02.2021r. w naszym przedszkolu, na każdej z sal, odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy - niezwykłe wydarzenie, dostarczające dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Po śniadaniu w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Wśród dziewczynek dominowały wróżki i księżniczki, delikatne pszczółki, motylki i biedronki, ale i bohaterka Wonder Woman, a chłopcy to głównie super-bohaterowie: Spider-Man, Batman i policjant. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach przeplatanych zabawami. Taka zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu. Szkoda, że następny bal dopiero za rok.