dsc 14686 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie…

6 grudnia, tuż po śniadaniu wszystkie Krasnale z naszego Przedszkola udały się na aulę na spektakl teatralny pt. „Z wizytą u chorego Mikołaja”,  przygotowany przez nauczycieli naszego Przedszkola. Na scenie pojawiły się elfy i Pani Mikołajowa, i choć Mikołaj się rozchorował, elfy ciężko pracowały by zdążyć na czas z prezentami. Z pomocą zjawił się także Rudol i jego 8 reniferów. Mimo wielu przeszkód, tego właśnie dnia odwiedził nasze przedszkole, ten  bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój i długą, białą brodę. To nie mógł być nikt inny tylko Mikołaj, niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas i wjechał na aule pięknymi saniami prowadzonymi przez renifery i elfy. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki, tańczyły z nim, przytulały go i siadały Mu na kolanach. Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. Jak co roku każde dziecko mogło zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju czekamy na Ciebie za rok !