wycieczka 235a 6      25 maja 2019r. odbyła się wycieczka autokarowa do zagrody edukacyjnej „Ranczo” w Pstrągowej. Podczas pobytu w zagrodzie atrakcji nie było końca: zwiedziliśmy Mini Zoo, gdzie dzieci mogły głaskać i karmić zwierzęta; Park Linowy „Małpi Gaj”; a w przerwach dzieci mogły bawić się na dmuchawcach, huśtawkach i tańczyć. Następnie udaliśmy się na przejażdżkę wozem ciągniętym przez traktor po okolicy - odbyła się również lekcja edukacyjna połączona z wizytą w gospodarstwie pt. „Poznajmy zwierzęta w tradycyjnym gospodarstwie rolnym”, dzieci mogły zobaczyć kaczki, kury, konie, krowy, pogłaskać króliki i wziąć do ręki kurczątka. Po pysznym obiedzie udaliśmy się spowrotem do przedszkola. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci :)