All for Joomla All for Webmasters

4 14Dnia 30 stycznia 2019r. odbył się uroczysty koncert finałowy realizowanego przez nasze przedszkole projektu  „Aniołkowe Granie.” Głównym celem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie wśród społeczeństwa idei rodzicielstwa zastępczego oraz integracja przedszkoli, szkół i placówek opiekuńczych. Przez działania edukacyjne, zajęcia, spotkania – dzieci są uwrażliwiane na losy rówieśników, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w placówkach o charakterze pieczy zastępczej.

W ramach tej akcji na terenie naszego przedszkola została zorganizowana zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy: środki czystości, środki chemiczne, ubrania, artykuły szkolne i zabawki. Dzieci z każdej grupy pakowały je samodzielnie i ozdabiały pięknie paczki, a wszystkie prezenty przygotowano dla dzieci z Domu Dziecka w Stalowej Woli.

Finałem projektu był występ najstarszej grupy przedszkolaków „Żabek” pt. „Dziewczynka z zapałkami.”  Wśród wielu gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością były absolwentki naszego przedszkola: Alicja, Ola, Martyna i Nikola, które również pięknie zaśpiewały. Na zakończenie uroczystego finału dzieci zaśpiewały finałową piosenkę „Aniołkowe Granie” i wręczyły Pani dyrektor z Domu Dziecka w Stalowej Woli  przygotowane prezenty.