All for Joomla All for Webmasters

dsc 0222Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są bardzo ważnymi osobami w jego życiu. Dlatego Dzień Babci i Dziadka obchodzimy w naszym przedszkolu bardzo uroczyście. Przedszkolaki z grup: Skrzaty, Zajączki, Biedronki, Motylki, Pszczółki, Żabki i Jeżyki, zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków, każda w inny dzień. Przygotowały i zaprezentowały dla nich specjalne programy artystyczne, podczas których recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach i tańczyły. Wnuki zaprosiły też do wspólnych tańców swoich kochanych gości. Dzieci pragnęły w ten sposób wyrazić swoją miłość. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem i nie jedną łezką w oku odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane upominki i laurki z pięknymi życzeniami :)