All for Joomla All for Webmasters

dsc 0123Boże Narodzenie to czas szczególny, magiczny…

Czas radości refleksji, serdecznych spotkań…

20 grudnia 2018r. odbyło się takie spotkanie w sali widowiskowej SOK w Nowej Dębie, gdzie wszystkie nasze Krasnale wystąpiły pięknie na Jasełkach pt. „Wszyscy razem idziemy do szopki”, a zaproszeni rodzice mogli podziwiać swoje pociechy występujące w rolach: Maryi, Józefa, Aniołków, Gwiazdek, Choinek, Śnieżynek i Bałwanków oraz Pasterzy i trzech Króli. Każda z grup pięknie recytowała wiersze i tańczyła. Nie zabrakło pięknych kolęd i pastorałek, a w oku nie jednego rodzica pojawiła się łezka wzruszenia. Cały występ został przyjęty gorącymi brawami, a Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za wspaniałe przedstawienie. To pierwszy tak duży ogólno przedszkolny występ naszych dzielnych przedszkolaków. Było pięknie i wzruszająco, a w całej sali dało się odczuć magię Świąt Bożego Narodzenia :)