dsc021354 października 2018r. wszystkie dzieci z grupy Żabek wystroiły się wyjątkowo i przepięknie w stroje i barwy nasze ojczyste. Zbliża się kolejna rocznica, tym razem 100 rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Chcąc uczcić to wydarzenie, to że żyjemy w wolnej Polsce i pamiętamy co to znaczy być prawdziwym Polakiem, zorganizowaliśmy „Pokaz Mody Patriotycznej”. Jednym z przejawów patriotyzmu jest noszenie z dumą naszych barw ojczystych, prezentowanie orła białego, czy noszenie strojów regionalnych charakterystycznych dla naszego kraju. Wspaniale uczyniły to „Krasnale” z grupy „Żabek” i zaprezentowały wraz z Paniami przygotowane na ten dzień stroje na wybiegu. Chłopcy z dumą kroczyli trzymając Polską flagę w swoich dłoniach. Był to dzień pełen starych zabaw ludowych i pełen uśmiechów dzieci, a jednocześnie wspaniała lekcja patriotyzmu  :)