dsc 0341Już dziś 26 czerwca 2018r. odbyło się w naszym przedszkolu pożegnanie najstarszej grupy Zajączków,  która od września stanie się uczniami klasy I. Taką też inscenizacją I klasy szkolnej rozpoczęła się dzisiejsza uroczystość.  Były wierszyki, piosenki, w których słyszeliśmy słowa podziękowania za beztroskie lata spędzone w przedszkolu i piękny taniec. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i prezenty. Pani Dyrektor podziękowała także dzieciom za udział w konkursach  wręczając im książeczki, a także rodzicom, którzy angażowali się w życie przedszkola wręczyła pamiątkowe „Podziękowania”. Na koniec dla naszych najstarszych jeszcze przedszkolaków była niespodzianka, na salę wjechał piękny i z pewnością smaczny tort. Następnie odbył się pokaz pamiątkowych zdjęć z tych wszystkich razem spędzonych lat, co przyniosło wiele radości dzieciom, lecz nie obyło się również bez wzruszeń.