1Mundialowe szaleństwo czyli dzień piłki nożnej Żabek, bo któż z nas nie marzy o tym, aby z trybun stadionu kibicować NASZYM podczas rozgrywek MŚ w piłce nożnej. Jest to także czas gdzie możemy nasze działania skierować bardziej w stronę sportu i rozwijać zainteresowanie sportem u dzieci. Tak było 21 czerwca 2018rku -Żabki z paniami ubrani w barwy biało czerwone udały się na pobliski orlik, aby poszaleć na sportowo. Zaczęło się od zabaw na rozgrzewkę, a potem odbył się 10 minutowy mecz, w którym Staś trafił bramkę w 2 minucie dla chłopców, a Kornelka trafiła bramkę dla dziewczyn w 11 doliczonej minucie :)  Dzieci bawiły się fantastycznie, a przy okazji zdrowo bo na sportowo spędziły ten dzień. Trzymamy kciuki  i kibicujemy naszej reprezentacji :) „Mundial będzie nasz, teraz Polska gol…”