dsc 0412W dniu 18 czerwca 2018r Krasnale z grup: Motylków, Jeżyków, Żabek i Zajączków odwiedziły ZOO w Zamościu. Przedszkolaki z niecierpliwością czekały na ten dzień. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki - m.in., rysie, niedźwiedzie, zebry, lwy, tygrysy, lemury i inne rodzaje małp, żyrafy, papugi, a także różne pająki i jaszczurki , i te małe i te większe, krokodyla i różne odmiany ryb.  Każda grupa odwiedziła i fantastycznie bawiła się także w Mini Parku Linowym. Następnie udaliśmy się na obiad do restauracji na Zamojskiej Starówce, podziwiając po drodze piękne kolorowe budynki i barokowy ratusz na rynku. Wycieczka była nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody.