dsc 0253W dniu 12 czerwca 2018 roku odbyła się V edycja konkursu „ Mały Omnibus”. Wzięły w niej udział pięcioosobowe zespoły dzieci 6-letnich z nowodębskich przedszkoli: z Przedszkola Nr 1, Przedszkola Nr 4, Przedszkola Nr5, Przedszkola Niepublicznego Krasnal. Celem głównym konkursu było wyłonienie wśród sześciolatków dzieci z największą wiedzą ogólną. Nasze przedszkole „Krasnal” reprezentowali: Anastazja, Milena, Lena, Mateusz i Florian. Uczestnicy w formie pisemnej i ustnej udzielali odpowiedzi na pytania z matematyki, przyrody, języka polskiego, zdrowia człowieka, kultury, rozrywki czy polityki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.  Nasze Krasnale zajęły II miejsce – Gratulujemy!!!!