19004 czerwca 2018r. w naszym przedszkolu odbył się spektakl teatralny pt. „Śpiąca królewna”. Wszystkie dzieci znają bajkę o tej królewnie, ale tym razem okazała się zupełnie inna. Spektakl był dla naszych przedszkolaków ogromną niespodzianką, ponieważ w role aktorów wcielili się przedstawiciele rodziców dzieci z wszystkich grup, a całe przedsięwzięcie owiane było wielką tajemnicą i dopiero w dniu występu dzieci dowiedziały się jakie talenty ukrywają rodzice. Dzieci były mile zaskoczone, a przedstawienie przyniosło im wiele radości. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie, a grę rodziców uzupełniły fantastycznie dobrane stroje, rekwizyty i muzyka. Przedszkolaki  z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwały kolejnych wydarzeń i postaci, które się pojawiały. Wysiłek wszystkich rodziców biorących udział w przedstawieniu został zrekompensowany uśmiechami dzieci i fantastyczną atmosferą oraz gromkimi brawami.  Dla przedszkolaków była to ogromna frajda. Po spektaklu odbyła się krótka wspólna zabawa taneczna z aktorami.                Dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie w ten wspaniały występ i mamy nadzieje, że takie występy staną się tradycją naszego przedszkola i już za rok obejrzymy kolejne tak emocjonujące przedstawienie teatralne w wykonaniu kolejnych rodziców!!! :)