All for Joomla All for Webmasters

dsc 02697 czerwca 2018 roku przedstawiciele wszystkich trzech najstarszych grup wzięli udział w Gminnym Konkursie Piosenki pt. „Jemy owoce i warzywa”, którego celem było promowanie zdrowych owoców i warzyw oraz propagowanie  zdrowego i sportowego stylu życia. W konkursie wzięli udział z grupy Jeżyków: Aleksandra Jakubik, Karolina Rybczyńska i Anna Tomczyk. Z grupy Żabek: Izabela Kępińska, Adrian Ślęzak i Marcin Kopeć. Natomiast z grupy Zajączków: Asia Wróbel i Milena Konefał, która zajęła 2 miejsce. Wszyscy zaprezentowali się wspaniale na scenie śpiewając  i tańcząc przygotowane wcześniej piosenki o owocach, warzywach i sporcie. Wszyscy zasłużyli na pamiątkowe dyplomy, które otrzymali – gratulujemy pięknych występów i życzymy dalszych występów i sukcesów :)