dsc00481W kwietniu, jak co roku nasze przedszkolaki z pełnym zaangażowaniem zawsze uczestniczą w zajęciach proekologicznych związanych z obchodami Światowego Dnia Ziemi. Jest to największe ekologiczne święto światowe. Podobnie było tego roku, dzieci chętnie słuchały ciekawych wiadfomości i aktywnie uczestniczyły w zajęciach dotyczących zasad dbania o naszą planetę, tak aby zdrowa była. Następnie dzieci miały możliwość dokonania segregacji śmieci podczas Akcji Sprzątania Świata. Zarówno starsze jak i młodsze przedszkolaki wzięły udział w sprzątaniu terenów leżących dookoła przedszkola. Wszystkie nasze "Krasnale" pamiętają, że los naszej Ziemi leży w naszych rękach i bez wątpienia możemy i nazwać prawdziwymi "Przyjaciółmi przyrody"!