dsc 0443W marcu 2018r. na sali u Zajączków wszyscy pięknie ubrani na niebiesko obchodzili "Dzień wody". Zabawy rozpoczęto od odszukania kropelki wody ze swoim imieniem.  Tego dnia dzieci poznały wiele ciekawych wiadomości o wodzie. Poporzez zabawy badawcze dowiedzieli się "Jak wygląda obieg wody w przyrodzie", a  w opowiadaniu poznały "Przygodę kropelki wody". Dzieci wzięły też udział w wielu zabawach ruchu twórczego z wykorzystaniem wody oraz w zabawch ruchowych i oddechowych, takich jak: "Rzeczka" czy "Góra bąbelkowa". Ten dzień przyniósł wiele radości naszym "Zajączkom", a przy okazji poznali oni jak ważna jest woda w naszym życiu, ale również w życiu zwierząt i roślin. Z pewnością zdobyte informacje na długo pozostaną w pamięci dzieci:)