All for Joomla All for Webmasters

dsc 0230Zakończył sie już udział "Żabek" i "Biedronek" w projekcie "Mały Miś w świecie wielkiej literatury", który trwał od "Dnia Pluszowego Misia", kiedy to dzieci poznały Misia "Wesołka" - reprezentanta naszego Przedszkola "Krasnal". Miś ten już na drugi dzień wyruszył w droge do innych dzieci w przedszkolach na terenie Polski. W sumie odwiedziło nas 6 misiów, a były to: Miś "Patyś", Miś "Bajeczka", Miś "Topolinek", Miś "Bajuś", Miś "Bąbel" i Miś "Paddington". Na koniec wrócił do nas siudmy miś, nasz "Wesołek". Każdy miś na czas pobytu w naszym przedszkolu towarzyszył dzieciom z grupy Żabek i Biedronek w codziennych zabawach i słuchaniu bajek. Celem tego ogólnopolskiego projektu było rozwijanie czytelnictwa i współpracy między przedszkolami. Nasze "Krasnale" przy każdej wizycie kolejnych misiów z dużym zaangażowaniem śledziły "Dzienniki podruży Misiów", były ciekawe skąd Miś przywędrował i od jakich dzieci. Każda wizyta misiowa bardzio cieszyła dzieci  i z wielkim zaangażowaniem oraz zainteresowaniem słuchały pięknych bajek, nie zapominając o przytulaniu wspaniałego gościa - Misia :) Z pewnością wpłyneło to na rozwijanie u naszych dzieci większego zainteresowania czytaniem i przyczyniło się do kształtowania postawy otwartości na świat i poznawania nowych ludzi.