All for Joomla All for Webmasters

dsc 0447W środę 21 marca 2018r. wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny, aby podkreślić charakter tego dnia, przedszkolaki przebrały się w stroje przypominające postacie z nazw ich grup. Tego roku Pani Wiosna zawitała kolejno do wszystkich sal, czyli: Jeżyków, Zajączków, Żabek, Motylków, Pszczółek, Biedronek i najmłodszych naszych Skrzatów i zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy na auli. Uroczystość  powitania Wiosny rozpoczęła się od śpiewu dzieci, po czym w ramach podziękowania Pani Wiosna także dla nas zaśpiewała. Następnie wychowawczynie z każdej grupy przygotowały zabawy związane z tematyką wiosenną: zagadki o wiosennych symbolach, zabawy taneczne „Na łące”, "Maja" i zabawy matematyczne „Małe i duże kwiaty, a ile ich jest?”, konkurs przeciągania liny, a na koniec każda z grup przygotowała piękne prace plastyczne pt. „Suknia Pani Wiosny”. Dzieci radośnie tańczyły, śpiewały i wykonywały wszystkie zadania w wiosennym nastroju i z pewnością starania naszych wszystkich  wspaniałych "Krasnali" sprawią, że Wiosna zawitała u nas już  na dobre :)