dsc 0071Dnia 12 marca 2018r. do naszego przedszkola przyjechał teatrzyk kukiełkowy ze sztuką pt. „Mała Syrenka”, nawiązującą do baśni Hansa Chrystiana Andersena „Mała Syrenka”. Ta piękna historia o miłości Syrenki do Księcia, to historia o poświęceniu i przezwyciężeniu egoizmu. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy syrenki, która poświęciła swój głos dla miłości. Na szczęście, jak to w bajkach bywa, Syrenka odzyskała swój dar i żyła długo i szczęśliwie z ukochanym. Teatrzyk ten uwrażliwia na istnienie dużej gamy emocji i uczuć, a także uświadamia, że miłość jest wielkim skarbem, o który trzeba dbać. Piękna i kolorowa scenografia oraz wesoły podkład muzyczny, przeniosły dzieci w czarujący i fascynujący świat baśni.