All for Joomla All for Webmasters

dsc 0044Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym, co dobre. Dlatego też dzieci z naszego Przedszkola, aby podziękować za miłość okazywaną każdego dnia, gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z okazji ich święta. Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. 24 stycznia wystąpiły maluszki z grupy „Pszczółek”, 25 stycznia – najmłodsze „Biedronki”, 26 stycznia najstarsze „Zajączki”, 29 stycznia starszaki z grupy „Jeżyków”, 31 stycznia starszaki z grupy „Żabek”, a 5 lutego „Motylki” z grupy średniaków. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Każda z grup pod czujnym okiem wychowawczyń zaprezentowała wiersze, piosenki oraz piękne tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek. To były naprawdę wyjątkowe uroczystości, pełne uśmiechu, wzruszeń i dumy z wnuków. Można było dostrzec szczęśliwe i rozpromienione twarze dzieci, ale także Babć i Dziadków, co tylko podkreśla jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.