All for Joomla All for Webmasters

1 pierwsze spotkanie 2W piątek 5 stycznia 2018roku odwiedził nas niespodziewany gość, był to sunia „Mela” oraz wolontariusze z Przytuliska w Nowej Dębie. Goście odwiedzili wszystkie grupy. Wszystkie nasze „Krasnale” uważnie słuchały i zadawały pytania. Dzieci dowiedziały się np. czym jest przytulisko dla piesków, kim jest wolontariusz, skąd biorą się pieski w przytulisku, jak należy dbać o pieski i kotki. Wolontariusze podkreślili także jak ważna jest obroża i identyfikator z imieniem i numerek telefonu u każdego pieska, dzięki czemu można znaleźć właścicieli zagubionych piesków. Dzieci dowiedziały się również, że sami mogą zostać wolontariuszami i odwiedzać przytulisko w niedziele wraz z rodzicami i np. zabierać pieski na spacer. Okazało się, że wśród naszych „Krasnali” byli już wolontariusze Przytuliska, którzy z rodzicami odwiedziły psy w przytulisku. Mela, czyli piesek, który nas odwiedził jest już udomowiony, bardzo grzecznie pod opieka swego właściciela pozwalał się pogłaskać dzieciom, a kolejki były długie. Dziękujemy za okazane serce wobec zwierząt i pomoc w postaci karmy czy kocy dla piesków z przytuliska. Wszystkie dary zostały przekazane wolontariuszom i z pewnością już dotarły do piesków :)