All for Joomla All for Webmasters

dsc 009629 grudnia 2017r.  w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla nowych przedszkolaków. Dzieci wraz ze swymi rodzicami uczestniczyli w zabawach przygotowanych przez swoje przyszłe nauczycielki. W obecności rodziców dzieci miały możliwość poznać środowisko przedszkolne, zdobyć nowe doświadczenia społeczne, oswoić się z nowym miejscem. Zajęcia adaptacyjne rozpoczęło przedstawienie pt. „Królewna śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu nauczycielek z naszego przedszkola. Następnie dzieci były zachęcane do wspólnych zabaw z rówieśnikami, poznały swoje znaczki i wspólnie tańczyły. Na koniec rodzicie wysłuchali ciekawych informacji na temat przebiegu adaptacji dzieci do przedszkolu. Na koniec spotkania dzieci zapoznały się ze swoją salą oraz z szafeczkami w szatni.  Wizyta w przedszkolu z pewnością ułatwiła przyszłym, wychowankom wkroczenie w przedszkolny świat :)