All for Joomla All for Webmasters

dsc 0271Święta Bożego Narodzenia to okres pełen piękna i radości.  Magiczny czas okazywania sobie dobroci i wzajemnej miłości. Dzieci w niezwykły sposób wprowadziły nas w świąteczną atmosferę i wywołały szereg pozytywnych emocji  w  dniach od 15 do 21 grudnia, kiedy to kolejno grupy: Motylki, Jeżyki, Żabki, Zajączki i Pszczółki zaprezentowały się swoim najbliższym podczas Jasełek. Na występach nie zabrakło aniołów, gwiazdek, pastuszków, Trzech króli oraz zwierzątek. Piękna dekoracja i bożonarodzeniowa szopka z Józefem i Maryją podkreśliła ten piękny świąteczny nastój uroczystości. Nasi mali aktorzy pięknie śpiewali i grali na instrumentach kolędy oraz pastorałki, wspaniale tańczyli i zagrali również swoje role. Po części artystycznej dzieci wręczyły najbliższym świąteczny prezent i zaprosiły na poczęstunek.