All for Joomla All for Webmasters

4 397 grudnia 2017r., tuż po przedstawieniu teatralnym w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany przez dzieci gość - ,,prawdziwy” Św. Mikołaj. Dzieci nie mogąc się doczekać głośno wołały Mikołaja, potem usłyszały dźwięk dzwoneczka i  donośne „hou, hou, hou”, bo pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków i wziął udział w wielu tańcach i zabawach ruchowych z naszymi „Krasnalami”. Podczas spotkania Mikołaj życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok. 

Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami, a miłym akcentem na zakończenie spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.