1 4Dnia 24 listopada 2017r. grupy: Żabki i Biedronki, rozpoczęły udział w projekcie „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, którego partnerem medialnym jest  miesięcznik „Bliżej Przedszkola”. Do naszego przedszkola i naszych dwóch grup, dotrze 7 misiów z siedmiu wybranych przedszkoli z całej Polski i spędzi z nami ok 3 dni przy czytaniu bajek, a nasz Miś „Wesołek” dotrze właśnie do nich. Celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa oraz współpracy między przedszkolami. Na bieżąco o każdej wizycie będziemy informować :)

Natomiast już 29 listopada dotarł do nas pierwszy miś o imieniu „Patyś”. Spędził z naszymi przedszkolakami miło czas na słuchaniu pięknych bajek. Dzieci mogły również poznać przedszkolaki od których miś przywędrował dzięki „Dziennikowi podróży” oraz zdjęciu i mapie znajdujących się w nim. Misia Patysia już pożegnaliśmy i z niecierpliwością czekamy, aby poznać kolejnego misia!