All for Joomla All for Webmasters

2 123 listopada 2017r.  odbyła się już VIII edycja Przeglądu Artystycznego „Roztańczone przedszkolaki”, który co roku jest organizowany przez SOK. Tym razem na scenie zaprezentowały się dzieci z grup starszaków: „Jeżyków”, „Żabek” i „Zajączków”. Nasze „Krasnale długo i z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do przeglądu i z niecierpliwością czekały na ten dzień. Nasze starszaki zaprezentowały  kilka układów tanecznych, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Jeżyki zatańczyły wspaniale energiczny taniec do piosenki „Toca Toca”. Żabki zatańczyły „Taniec czarodziejów”, który był wstępem do Pięknego Walca Wiedeńskiego – Ptter Waltz”. Natomiast najstarsze Zajączki zatańczyły dwa tańce: dziewczynki wdzięcznie zaprezentowały się w "Walcu Kwiatów"'- Czajkowskiego, a chłopcy zaprezentowali się w niesamowicie rytmicznym tańcu przy użyciu krzesełek i kapeluszy. Impreza  ta miała na celu wymianę pomysłów i doświadczeń w zakresie upowszechniania kultury tanecznej wśród dzieci, kształcenie twórczej aktywności i integrację dzieci przez taniec. Była to również okazja do zaprezentowania się przedszkolaków na dużej scenie i promowania placówki.  Naszym wspaniałym tancerzom gratulujemy i życzymy kolejnych takich wspaniałych występów!!!