dsc07642Dnia 15 listopada 2017r. wszystkie starszaki udały się do Samorządowego Ośdka Kultury na Koncert edukacyjny w ramach 4 edycji Festiwalu muzyki kameralnej i organowej "Margaritae Baroci" ("Perły Baroku"). W programie odbyła sie lekcja edukacyjna, w której dzieci poznały zasady zachowania sie w filharmonii podczas kocertu oraz wiele nowych i ciekawych słów z tym związanych. Prowadzący sprawdzając nowo poznaną wiedzę zorganizował krótką powtórke w formie quizu. Następnie zagrał dzieciom piękny koncert wędrując po epokach, miedzy innymi zagrał utwory: J. Podbilkiego, J.S.Bacha oraz wielu innych. Dzieciom koncert bardzo sie podobał oraz nowo poznane słowo "BIS", którego na końcu użyły aż trzykrotnie. Owacji dzieci nie było końca :)