All for Joomla All for Webmasters

23516261 751721195026633 1340943345 oPoczątkiem listopada 2017r. przedstawiciele z trzech grup starszaków wzięły udział w konkursie plastycznym pt. "Przyjaciele mojego dzieciństwa". Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania czytaniem oraz rozwijanie wyobraźni i wrażliwości plastycznej. Grupę Jeżyków reprezentowali: Filip Szczur oraz Adam Buczek. Grupę Żabek reprezentowali: Mia Sudoł, Kornelia Wójcik i Adrian Ślęzak. Z kolei grupę Zajączków: Lena Słowik, Joanna Wróbel, Sabina Konefał, Anastazja Chyra i Florian Piekarz. W konkursie wyróżniony został Filipa Szczur. Każdy uczestnii otrzymal od przedszkola pamiątkowy DYPLOM i drobny upominek. Dzieci chętnie i z dużym zaangażowaniem wykonały piękne prace za co im dziękujemy i mamy nadzieje, że już w krótce zaprosimy inne dzieci do reprezentowania naszego przedszkola w kolejnych konkursach.