All for Joomla All for Webmasters

dsc06772W grupie Żabek w związku z tematami zdrowego odżywiania i jedzenia warzyw, zwrócona była już uwaga na wartość dyni, a w dniu 25. 10. 2017r. cała grupa swoją uwagę skupiła na kolejnym bardzo zdrowym warzywie jakim jest marchew. Był to dzień Urodzin Marchewki. Wszystkie dzieci przebrały się za piękne pomarańczowe marchewki. Wychowawczynie przygotowały dla maluchów wiele konkursów i zabaw m.in. marchewkowe pole, pomarańczowy taniec, chrupanie marchewki, marchewkowe zagadki i oczywiście nie obyło się bez wypieków. Każdy przedszkolak przygotował swoją własną mafinkę, a z nich powstał wspaniały marchewkowy tort.  Na zakończenie marchewkowego dnia dzieci zaśpiewały wspólnie piosenkę „Sto lat” dla „Marchewki” kosztując  ten przepyszny marchewkowy tort .

Dzień ten obfitował w radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków, pewnie te pomarańczowe witaminy miały też w tym swój udział :)