All for Joomla All for Webmasters

50213 października 2017r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Policjantem z Komisariatu Policji w Nowej Dębie. Grupy Motylków, Jerzyków, Żabek i Zajączków, rozpoczęły spotkanie od oglądnięcia radiowozu, mogły zobaczyć mrugające na nim światła i usłyszeć dźwięk syreny. Policjant odwiedził również wszystkie przedszkolaki, w tym najmłodsze - Biedronki i Pszczółki na salach. Celem tych spotkań było poruszenie i utrwalenie  z dziećmi tematyki zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci np. na przejściu dla pieszych, jak również przybliżenie informacji na temat zawodu policjanta. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty przedszkolaki wręczyły panu policjantowi podziękowanie :)