All for Joomla All for Webmasters

dsc05851.120 września to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzień ten został ustanowiony przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej w 2013r.  Placówki w całym kraju przygotowują tego dnia specjalne atrakcje, tak również w naszym przedszkolu na przedszkolaków tego dnia czekała moc atrakcji. Dla każdej z grup Panie przygotowały niespodzianki. Grupa Biedronek poszukiwała i rozwiązywała zadania oraz zagadki, była też moc tańców, a na koniec kufer ze słodkimi biedronkami. Grupa Pszczółek świętowała przy zabawach muzyczno-ruchowych, dzieci otrzymały na sale nowe zabawki oraz pamiątkowe medale. Grupa Motylków poszukiwała skrzyni skarbów, do której kierowały ich ukryte w całym przedszkolu zagadki i zadania od krasnoludków. Na grupę Jeżyków czekała tego dnia moc atrakcji sportowych, w których dzieci pokonywały różne tory przeszkód. W sali grupy Żabek odbył się bajkowo-balonowy dzień, w którym dzieci tańczyły, gimnastykowały się i ćwiczyły kolory w języku angielskim, a także wykonały balonowe postacie bajkowe i otrzymały na pamiątkę medale pamiątkowe. Natomiast na grupę Zajączków czekała słodka niespodzianka, gdyż tego dnia przedszkolaki wykonały pyszne gofry. Każdy przedszkolak poszedł do domu radosny i dumny, bo bycie przedszkolakiem to wielka rzecz!