All for Joomla All for Webmasters

2017 08 28 teatrzyk sniezkaDnia 28 sierpnia 2017r. specjalnie dla naszych wszystkich wychowanków Panie wcieliły się w role aktorów i wystąpiły w wesołym spektaklu  pt. "Królewna Śnieżka". 

„Dawno, dawno temu..." tak właśnie rozpoczyna się najbardziej ukochana przez dzieci baśń o ślicznej Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Wszyscy pamiętamy: jak Śnieżka zostaje przez złą macochę uśpiona zatrutym jabłkiem, jak ratują ją krasnoludki, a z głębokiego snu budzi swoim pocałunkiem zakochany królewicz. I jak to w bajkach zwykle bywa dobro zwycięża zło, a wszystko kończy się szczęśliwie. Tak było i tym razem, choć w nieco nowocześniejszej odsłonie. Dzieci mogły także wziąć udział w spektaklu pomagając Śnieżce doprowadzić chatkę krasnali do porządku, bawiły się przy tym bardzo dobrze i tańczyły. Radości dzieci i oklasków nie było końca i my również cieszymy się z tak wspaniałej widowni :)